Darčeková sada olivový olej & oslie mlieko Ruky & Nohy

VVybrali sme Vaše najobľúbenejšie prírodné produkty Aphrodite ® olivový olej & oslie mlieko v letecky schválených rozmeroch. Všetko je úhľadne zabalené v peknej darčekovej krabičke! Nielen, že si ju môžete viezť sebou na cestách, ale je to tiež jedinečný darček pre vašich blízkych.

Darčekový set obsahuje 2x75ml:

Prírodný krém na ruky Aphrodite ® olivový olej & oslie mlieko pre citlivú a zrelú pokožku sme vytvorili s láskou a starostlivosťou. Tento prírodný krém bude elixírom mladosti pre Vaše ruky a stane sa Vašim najlepším priateľom. Unikátna kombinácia Olivový olej & Oslí mlieko je zmesou, ktorý napomáha regenerácii pokožky a upokojuje kožné problémy ako je lupienka alebo ekzém.

Prírodný krém na nohy Aphrodite ® olivový olej & oslie mlieko na citlivú a popraskanú pokožku. Oslie mlieko a olivový olej je zdrojom vitamínov a omega mastných kyselín. Spolu s bambuckým maslom vytvára účinný krém pre zjemnenie hrubej kože nôh a popraskanej kože na pätách.

✓ prírodné zložky 96,5% a 96,8%✓ bez parabénov✓ bez silikónov✓ bez Propylénglykol✓ bez minerálnych a parafínových olejov✓ bez alergénov✓ bez ftalátov✓ bez syntetických farbív✓ bez alkoholu✓ bez etanolamínu✓ bez GMO  
0,00 €