Prísady

30.08.2020


Každý, kto si vyberie sám a jeho matka konkrétne kozmetiku, predovšetkým sa snaží nájsť vysoko kvalitný a bezpečný produkt, ktorý sa používa na výrobu iba prírodné komponenty. Ideálnym cieľom je v tomto prípade kozmetiky od firmy Aphrodite. Zloženie aktív značky - hlavnou zbraňou, akými prostriedkami a v dopyte. Základné zložky prakticky každý produkt:

  • Olivový Olej;
  • Produkty Včiel;
  • Rôzne Bylinky - Rozmarín, Púpava, Aloe, Šalvia;
  • Rastlinné Oleje Rôznych Bylín, Ovocia A Zeleniny.

Každá z týchto zložiek má niekoľko vlastností, ktoré sú vynikajúci vplyv na kožu, vlasy.

Napríklad olivový olej je vhodný pre všetky typy vlasov a pokožky.

Hydratuje, čistí a omladzuje pokožku, ľahko sa vstrebáva. Med a ďalšie výrobky všeobecne batožinu vitamíny, minerály a nemocenské látky, ktoré vyživujú, hydratujú pleť a vlasy. Ale odvary z bylín majú antibakteriálny a hojivý účinok.

Radi by sme sa zmieniť zložkou, ako esenciálneho oleja. Pri výbere kozmetického prípravku, je potrebné zvážiť, či sa jedná o časť, a ktorý z nich. To je spôsobené tým, že spotrebiteľ môže napríklad alergia na citrusy, konkrétne získané z týchto druhov ovocia esenciálny olej je jedna zo zložiek. Samozrejme, že použitie takého lieku so sebou nesie dôsledky. Aby sa zabránilo taký osud, Len si starostlivo prečítajte pokyny.